Linkler
Basında Biz
Anket
Etkinlik Takvimi
Köşe Yazıları
Vefat Taziye
Kutlamalar
Ziyaretçi Defteri
İletişim
Dosyalar ve Dilekçeler
İlçe Temsilcileri
Üye Formları
Mahkeme Kararları
İLETİŞİM
ADRES
İhsaniye Mah. Kazım Karabekir Cad. Ülker Apt. No: 28 Kat: 1 Daire:1 42060 Selçuklu/KONYA

TELEFON
0332 350 55 68

FAKS
0332 352 50 28
TES HABERLER
Duyurular - GENEL BAŞKANIMIZ İSMAİL KONCUK'UN DA KATILDIĞI "ŞUBE İSTİŞARE TOPLANTISI" YAPILDI.

ŞUBE İSTİŞARE TOPLANTISI YAPTIK.

5 Mart 2014 Çarşamba günü, Meram Mehmet Beğen Ortaokulu Sosyal Tesislerinde (Beril Düğün Salonunda) yaptığımız geniş katılımlı Şube İstişare toplantımız başarıyla gerçekleştirilmiştir.

Toplantımıza; Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail KONCUK, Türkiye Kamu-Sen Genel Teşkilatlandırma Sekreteri ve Türk Büro-Sen Genel Başkanı Fahrettin YOKUŞ, Türkiye Kamu-Sen Genel Toplu Görüşme Sekreteri ve Türk İmar-Sen Genel Başkanı Necati ALSANCAK, Türkiye Kamu-Sen Genel Mali Sekreteri Nuri ÜNAL, Türk Eğitim-Sen Genel Mevzuat ve Toplu Görüşme Sekreteri Mehmet Yaşar ŞAHİNDOĞAN, Türk Eğitim-Sen Genel Dış İlişkiler ve Basın Sekreteri Sami ÖZDEMİR, M.H.P. MYK Üyesi İbrahim ÇİFTÇİ, M.H.P. Konya İl Başkanı Av. Tarık TAŞÇI, M.H.P. Meram İlçe Başkanı Mustafa ÖZSAN, Ülkü Ocakları Konya Başkanı Alper GEDİK, M.H.P. Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Emin ALTUNEL, M.H.P. Meram Belediye Başkan Adayı Hakkı ALTUNTAŞ, M.H.P. Selçuklu Belediye Başkan Adayı Mine SEZER, M.H.P. Karatay Belediye Başkan Adayı Halil AÇIL, Türkiye Kamu-Sen'e bağlı sendikalarımızın Konya Şube Başkanları, Şubemiz Yönetim, Denetleme ve Disiplin Kurulu Başkan ve Üyeleri, Şubemiz Hanım Komisyonları Başkan ve Üyeleri, Şubemize bağlı ilçelerimizin İlçe Temsilcileri ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Meram ilçemizdeki okullarımızın İşyeri Sendika Temsilcileri, Okul Yöneticilerimiz ve Meram ilçemizdeki üyelerimiz katılmışlardır.

Şube Başkanı Tanfer ATA'nın açış konuşmasının ardından, M.H.P. Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Emin ALTUNEL ile M.H.P. Meram Belediye Başkan Adayı Hakkı ALTUNTAŞ tanışma ve selamla konuşması yapmışlardır. Daha sonra kürsüye gelen Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail KONCUK, Türiye gündemini ve son gelişmeleri değerlendirmiştir. MEB Yasa Tasarısı hakkındaki gelişmeleri açıklamıştır.

Üyelerimizle ve Şube Başkanlarıyla yapılan sohbetin ardından toplantımız sona ermiştir.

07.03.2014 tarihinde eklendi ve 449 kez okundu.
Türk Eğitim-Sen Konya 1 Nolu Şube Web Sitesi
İhsaniye Mah. Kazım Karabekir Cad. Ülker Apt. No: 28 Kat: 1 Daire:1 42060 Selçuklu/KONYA
0332 350 55 68