Linkler
Basında Biz
Anket
Etkinlik Takvimi
Köşe Yazıları
Vefat Taziye
Kutlamalar
Ziyaretçi Defteri
İletişim
Dosyalar ve Dilekçeler
İlçe Temsilcileri
Üye Formları
Mahkeme Kararları
İLETİŞİM
ADRES
İhsaniye Mah. Kazım Karabekir Cad. Ülker Apt. No: 28 Kat: 1 Daire:1 42060 Selçuklu/KONYA

TELEFON
0332 350 55 68

FAKS
0332 352 50 28
TES HABERLER
Duyurular - KONYA İL EMNİYET MÜDÜRÜ Şükrü YAMAN'ı ZİYARET ETTİK.

Türk Eğitim-Sen Konya 1 Nolu Şube’den,

Konya Emniyet Müdürü Şükrü YAMAN’a ziyaret.

 

            Türk Eğitim-Sen Konya 1 Nolu Şube Başkanı Tanfer ATA, Şube Yönetim Kurulu Üyeleri ile Şube Kadın Komisyonu Başkanı Berna ARSLAN ve Şube Kadın Komisyonu Üyelerinden oluşan bir ekip, 11 Ocak 2017 Perşembe günü, Konya İl Emniyet Müdürü Şükrü YAMAN’ı makamında ziyaret etti.

             Ziyarette konuşan Türk Eğitim-Sen Konya 1 Nolu Şube Başkanı Tanfer ATA “Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen ailesi olarak, ÖNCE ÜLKEM VE MİLLETİM, SONRA SENDİKAM anlayışıyla hizmetlerimize devam ediyoruz. Ülkemizde son günlerde Türk polis teşkilatına ve Askerlerimize yönelik olarak terör örgütlerinin alçakça ve haince saldırıları çoğaldı. İlk önce, bu saldırıları yapan teröristleri, terör örgütlerini ve destekçilerini kınıyor ve lanetliyoruz. Alçakça saldırılar sonucunda şehit olmuş tüm asker ve polisimize Cenab-ı Allah’dan rahmetler diliyorum. Ailelerinin ve Türk Milletinin başı sağolsun. Yaralı olan güvenlik güçlerimize de acil şifalar diliyorum. Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen olarak Türk Polis teşkilatının ve Askerlerimizin her zaman yanında olduk ve olmaya da devam ediyoruz. Bu saldıralar karşısında dimdik durduk ve durmaya da devam edeceğiz. Konya’daki yeni göreviniz hayırlı-uğurlu olsun, size başarılar diliyorum. Allah yar ve yardımcınız olsun. Sendika olarak bize düşen bir konu olursa her zaman yanınızda olacağız.” dedi.

             Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Konya İl Emniyet Müdürü Şükrü YAMAN, “Sivil toplum kuruluşları içerisinde yer alan Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen’in vatanının ve milletinin yanında olduğunu çok iyi biliyoruz. Sizleri yakından tanıyoruz. Bu ülkede, hep birlikte ve tek vücut olduğumuz takdirde hiçbir güç bizlere zarar veremeyecektir. Ziyaretinizden dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

             Ziyaret, Türk Eğitim-Sen Konya 1 Nolu Şube Kadın Komisyonu Başkanı Berna ARSLAN’ın Konya İl Emniyet Müdürü Şükrü YAMAN’a günün anısına verdiği çiçek ve çektirilen toplu fotoğraf ile son buldu.

13.01.2017 tarihinde eklendi ve 561 kez okundu.
Türk Eğitim-Sen Konya 1 Nolu Şube Web Sitesi
İhsaniye Mah. Kazım Karabekir Cad. Ülker Apt. No: 28 Kat: 1 Daire:1 42060 Selçuklu/KONYA
0332 350 55 68