Linkler
Basında Biz
Anket
Etkinlik Takvimi
Köşe Yazıları
Vefat Taziye
Kutlamalar
Ziyaretçi Defteri
İletişim
Dosyalar ve Dilekçeler
İlçe Temsilcileri
Üye Formları
Mahkeme Kararları
İLETİŞİM
ADRES
İhsaniye Mah. Kazım Karabekir Cad. Ülker Apt. No: 28 Kat: 1 Daire:1 42060 Selçuklu/KONYA

TELEFON
0332 350 55 68

FAKS
0332 352 50 28
TES HABERLER
Duyurular - 2016-2017 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILININ 1. İLÇE TEMSİLCİLERİ TOPLANTISINI YAPTIK!

KONYA 1 NOLU ŞUBE, İLÇE TEMSİLCİLERİ TOPLANTISI YAPTI.

Konya 1 Nolu Şube olarak, Şubemizin sorumluluk alanında bulunan 16 ilçemizin İlçe Temsilcileriyle, 2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılının 1. Toplantısını 1 Ekim 2016 Cumartesi günü yaptık.

Şube Başkanı Tanfer ATA, İhraç edilen ya da Açıkta Bekleyen Üyelerimizle ilgili şu ana kadar yapılanlar hakkında bilgi verdi. Bundan sonraki süreci açıkladı. Yine, İhtiyaç Fazlası ve Norm Kadro Fazlası Öğretmenlerin atamaları, Müdür Başyardımcılığı ve Müdür Yardımcılığı Atamaları, Proje Okullarına Öğretmen Atama işlemleri gibi, yeni eğitim-öğretim yılının önemli konuları hakkında İlçe Temsilcilerine bilgi verildi.

Toplantıya katılan İlçe Temsilcileri de, kendi ilçeleriyle ilgili problemleri dile getirerek çalışmaları hakkında kurula bilgi verdiler.

Toplantı sonunda, yeni eğitim-öğretim yılının çalışma stratejisi belirlendi.

Şube Başkanı Tanfer ATA; “Değerli İlçe Başkanlarım, Türkiye Olağanüstü bir dönemden geçiyor. Türk Milletinin aklıselim hareketiyle 15 Temmuz Darbe Girişimi savuşturulmuş bulunmaktadır. 15 Temmuz Darbe Girişimi hem Devletimizi hem Yöneticileri hem de Kamu Görevlilerini derinden etkilemiştir. Bu etkiler daha da devam edecektir. Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen ailesi olarak hiçbir zaman Demokrasi Dışı Hareketleri desteklemedik, asla da desteklemeyiz. Kimden, hangi gruptan gelirse gelsin, Darbelere ve Darbecilere karşıyız. En iyi yönetim Demokrasidir. Bu konuda yıllardır aynı politikayı devam ettiriyoruz. Türkiye’de Kamu Görevlileri için “en güvenli liman” Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen’dir. Biz, tüm kadrolarımızla dürüst, samimi ve heyecanla çalışmalarımıza devam edeceğiz. Sizlerden talebim, okul okul gezerek alanları fırsatçılara bırakmamak. Hepimiz ne kadar çok alanlarda olursak, bu fırsatçılara prim verilmeyecektir. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Gerek Genel Merkezimiz ve gerekse bizler her zaman yanınızdayız. Allah yar ve yardımcımız olsun.” diyerek toplantıyı değerlendirdi.

Başarı dilekleriyle toplantı sona erdirildi.

11.10.2016 tarihinde eklendi ve 276 kez okundu.
Türk Eğitim-Sen Konya 1 Nolu Şube Web Sitesi
İhsaniye Mah. Kazım Karabekir Cad. Ülker Apt. No: 28 Kat: 1 Daire:1 42060 Selçuklu/KONYA
0332 350 55 68