Linkler
Basında Biz
Anket
Etkinlik Takvimi
Köşe Yazıları
Vefat Taziye
Kutlamalar
Ziyaretçi Defteri
İletişim
Dosyalar ve Dilekçeler
İlçe Temsilcileri
Üye Formları
Mahkeme Kararları
İLETİŞİM
ADRES
İhsaniye Mah. Kazım Karabekir Cad. Ülker Apt. No: 28 Kat: 1 Daire:1 42060 Selçuklu/KONYA

TELEFON
0332 350 55 68

FAKS
0332 352 50 28
TES HABERLER
Duyurular - EMEKLİ OLAN ÜYELERİMİZİ UNUTMADIK !

KONYA 1 NOLU ŞUBE, EMEKLİ OLAN ÜYELERİNİ UNUTMADI !

Türk Eğitim-Sen Konya 1 Nolu Şube, 2016 yılında Emekli olan üyeleri için bir program düzenledi.

Her yıl, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle geleneksel hale getirilen programa Merkez Meram ilçesindeki çeşitli okullardan emekliye ayrılan 22 Öğretmen ve eşleri katıldı. Ayrıca, Şube Yönetim Kurulu Üyeleri, Şube Denetleme Kurulu Başkanı, Şube Disiplin Kurulu Başkanı ve Şube Kadın Komisyonları Başkanı programa iştirak ettiler.

Şube Başkanı Tanfer ATA yaptığı konuşmada şunları ifade etti: “Yıllarını geleceğimizin teminatı yavrularımızın yetişmesi için harcayan, bu uğurda hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan ve çok istemeseler de bu dönem itibariyle emekliye ayrılma kararı veren siz değerli Öğretmenlerimizin ellerinden öpüyorum. Öğretmenin emeklisi olmaz. Hayatınızın bundan sonraki günlerinde yine hiç emekliye ayrılmamış gibi eğitimin değişik kademelerinde hizmet vereceğinize inancım tamdır. Çünkü bu enerji hala sizlerde bulunmaktadır, gözlerinizden okunmaktadır. Bundan sonraki hayatınızda tecrübelerinizi siyaset kademelerine de yansıtmanızı bekliyorum. Siyasete girerek, değişik kademelerde hizmetlerde bulunabilirsiniz. Bu memleketin sizlere ve tecrübelerinize ihtiyacı vardır. Bundan sonraki hayatınızda sağlık, huzur, mutluluk ve başarılar diliyorum. Ailenizle birlikte nice yıllara ulaşmanızı temenni ediyorum. Emekliliğiniz hayırlı-uğurlu olsun inşallah.”

Programa katılan emekli üyelerimiz de kısaca hatıralarını anlattılar. Samimi bir ortamda süren program Emekli Üyelerimize Plaket takdimi ile devam etti ve birlikte yenilen yemeğin ardından sona erdi.

22.12.2016 tarihinde eklendi ve 242 kez okundu.
Türk Eğitim-Sen Konya 1 Nolu Şube Web Sitesi
İhsaniye Mah. Kazım Karabekir Cad. Ülker Apt. No: 28 Kat: 1 Daire:1 42060 Selçuklu/KONYA
0332 350 55 68