Linkler
Basında Biz
Anket
Etkinlik Takvimi
Köşe Yazıları
Vefat Taziye
Kutlamalar
Ziyaretçi Defteri
İletişim
Dosyalar ve Dilekçeler
İlçe Temsilcileri
Üye Formları
Mahkeme Kararları
İLETİŞİM
ADRES
İhsaniye Mah. Kazım Karabekir Cad. Ülker Apt. No: 28 Kat: 1 Daire:1 42060 Selçuklu/KONYA

TELEFON
0332 350 55 68

FAKS
0332 352 50 28
TES HABERLER
Duyurular - EĞİTİM YÖNETİMİ, TEFTİŞİ, PLANLAMASI VE EKONOMİSİ TEZSİZ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI DUYURUSU.

Şubemiz ile Konya Mevlana Üniversitesi arasında, EĞİTİM YÖNETİMİ, TEFTİŞİ, PLANLAMASI VE EKONOMİSİ TEZSİZ YÜKSEK LİSANS Programı düzenlenmesi için PROTOKOL yapılması planlanmıştır.

Program, hem Örgün, hem de Uzaktan Öğretim şeklinde iki türde olacaktır.

Programa kesin kayıtlar Şubemizce yaptırılacağından, üyemiz dışındaki kişiler katılamayacaklardır. İndirimlerden sadece üyelerimiz yararlanabilecektir.

Örgün eğitim derslerinin Cumartesi günü yapılması Üniversite tarafından planlanacaktır. Diğer günlerde ve mesai saatleri içinde ders olmayacaktır.

Uzaktan Öğretim dersleri ise Hafta içi Akşamları olacaktır. Mesai saatlerinde ders olmayacak. Kaçırılan dersler daha sonra sistem üzerinden izlenebilecek. Vize (ara sınav) online olarak yapılacak ancak Final Sınavları için Üniversiteye gidilmesi gerekecek, yani yüz yüze Final Sınavları olacaktır. Uzaktan Öğretim programı için tüm Türkiye çapındaki Türk Eğitim-Sen üyeleri kayıt olabilir, bu imkândan yararlanabilirler.

Müracaatlar için, en geç 3 Eylül 2014 tarihine kadar, Konya 1 Nolu Şubemizin 0332 350 55 68 nolu telefonuna ÖNKAYIT yaptırılması, Şubemiz tarafından Üniversiteye verilecek listeden sonra da en geç 5 Eylül 2014 tarihine kadar Konya Mevlana Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi'ne KESİN KAYIT yaptırılması gerekmektedir.

Programların Fiyatları şöyledir:

1) Eğitim Yönetimi, Teftişi, Planlaması ve Ekonomisi Tezsiz Yüksek Lisans Programı (ÖRGÜN)

Standart Fiyat : 6.000 TL.

Kurum İndirimi : % 10 - 5.400 TL. (En az 1 kişi bile olsa Türk Eğitim-Sen üyesi olanlara yapılacak indirim oranı ve fiyatı)

Toplu Katılım İndirimi : % 25 - 4.500 TL. (En az 15 kişinin oluşturacağı katılım için Türk Eğitim-Sen üyesi olanlara yapılacak indirim oranı ve fiyatı)

Grup Katılım İndirimi : % 30 - 4.200 TL. (En az 30 kişinin oluşturacağı katılım için Türk Eğitim-Sen üyesi olanlara yapılacak indirim oranı ve fiyatı)

 

2) Eğitim Yönetimi, Teftişi, Planlaması ve Ekonomisi Tezsiz Yüksek Lisans Programı (UZAKTAN ÖĞRETİM)

Standart Fiyat : 5.000 TL.

Kurum İndirimi : % 5 - 4.750 TL. (En az 1 kişi bile olsa Türk Eğitim-Sen üyesi olanlara yapılacak indirim oranı ve fiyatı)

Toplu Katılım İndirimi : % 20 - 4.000 TL. (En az 15 kişinin oluşturacağı katılım için Türk Eğitim-Sen üyesi olanlara yapılacak indirim oranı ve fiyatı)

 

 

Konya 1 Nolu Şubemize ön kayıt için müracaat eden üyelerimiz, en geç 15 Eylül 2014 Pazartesi günü mesai bitimine kadar Mevlana Üniversitesi'ne kesin kayıt yaptıracaklardır. Kesin kayıtta istenen belgeler şunlardır;

- Başvuru Formu,

- Nüfus Cüzdanı Fotokopisi,

- Lisans mezuniyet diploması (onaylı),

- Lisans not dökümü (transkript) (onaylı),

- 3 adet vesikalık fotoğraf,

- Özgeçmiş.

TÜRK EĞİTİM-SEN Üyelerine hayırlı olsun, kayıt yaptıran üyelerimize başarılar diliyoruz.

                    TÜRK EĞİTİM-SEN ÜYELERİNE ÖNEMLE DUYURULUR.                    

19.08.2014 tarihinde eklendi ve 723 kez okundu.
Türk Eğitim-Sen Konya 1 Nolu Şube Web Sitesi
İhsaniye Mah. Kazım Karabekir Cad. Ülker Apt. No: 28 Kat: 1 Daire:1 42060 Selçuklu/KONYA
0332 350 55 68