Linkler
Basında Biz
Anket
Etkinlik Takvimi
Köşe Yazıları
Vefat Taziye
Kutlamalar
Ziyaretçi Defteri
İletişim
Dosyalar ve Dilekçeler
İlçe Temsilcileri
Üye Formları
Mahkeme Kararları
İLETİŞİM
ADRES
İhsaniye Mah. Kazım Karabekir Cad. Ülker Apt. No: 28 Kat: 1 Daire:1 42060 Selçuklu/KONYA

TELEFON
0332 350 55 68

FAKS
0332 352 50 28
TES HABERLER
Haberler - MÜCADELE İLE GEÇEN 19 YIL, TÜRK EĞİTİM-SEN 19 YAŞINDA

TÜRK EĞİTİM-SEN 19 YAŞINDA

18 Haziran 1992 Tarihinde bir avuç cesur eğitim çalışanının fedakar gayretleriyle kurulan Türk Eğitim-Sen, bugün ülkemizin en büyük sivil toplum kuruluşlarından birisi haline gelmiştir.

Eğitim çalışanlarının hak  mücadelesinin en önemli direnç merkezi olan sendikamız; eğitimi ve eğitim çalışanlarını ilgilendiren her gelişmeye müdahil olan ve ortaya koyduğu onurlu mücadele ile toplumun her kesiminin takdirini kazanan bir meslek kuruluşudur. Gerçek ve öncü sendikacılığın gereklerini her zaman yerine getiren Türk Eğitim-Sen, bu vasıfları itibariyle sevenlerini gururlandıran, sevmeyenlerini ise her zaman ürküten önemli ve güçlü bir yapıdır.

Öte yandan Türk Eğitim-Sen, salt ücret sendikacılığı yapmayan; bir parçası olduğu Türk milletine karşı sorumluluklarını da tavizsiz bir şekilde yerine getiren milli bir sivil toplum kuruluşudur. Toplumu ilgilendiren bütün süreçlere toplum adına taraf olan sendikamız, bu niteliğiyle de yıkılmaz milli bir kaledir.

Sendikamızın kuruluşundan bugüne kadar  katkılarını  esirgemeyen  tüm emektarlarımıza, gecesini gündüzüne katarak yürekli mücadeleleriyle  teşkilatımızı en büyük kılan bütün yönetici arkadaşlarımıza ve her türlü dalavereye rağmen üye olarak sendikamıza güç veren üyelerimize sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz.

20.06.2011 tarihinde eklendi ve 645 kez okundu.
YORUM EKLE
YORUMLAR
Türk Eğitim-Sen Konya 1 Nolu Şube Web Sitesi
İhsaniye Mah. Kazım Karabekir Cad. Ülker Apt. No: 28 Kat: 1 Daire:1 42060 Selçuklu/KONYA
0332 350 55 68