Linkler
Basında Biz
Anket
Etkinlik Takvimi
Köşe Yazıları
Vefat Taziye
Kutlamalar
Ziyaretçi Defteri
İletişim
Dosyalar ve Dilekçeler
İlçe Temsilcileri
Üye Formları
Mahkeme Kararları
İLETİŞİM
ADRES
İhsaniye Mah. Kazım Karabekir Cad. Ülker Apt. No: 28 Kat: 1 Daire:1 42060 Selçuklu/KONYA

TELEFON
0332 350 55 68

FAKS
0332 352 50 28
TES HABERLER
Haberler - GENEL BAŞKANIMIZLA BİRLİKTE BEYŞEHİR'DE İSTİŞARE TOPLANTISI YAPTIK.

GENEL BAŞKANIMIZLA BİRLİKTE BEYŞEHİR'DE İSTİŞARE TOPLANTISI YAPTIK.

Türk Eğitim-Sen Beyşehir İlçe Temsiliciliğimizce organize edilen İLÇE İSTİŞARE TOPLANTISI, Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail KONCUK'un da katılımlarıyla, 1 Haziran 2013 Cumartesi günü saat 13.00'de Beyşehir Gürsoy Düğün Salonu'nda yapıldı.

Toplantıya, Türk Eğitim-Sen Genel Teşkilatlandırma Sekreteri Talip GEYLAN, Genel Mevzuat ve Toplu Görüşme Sekreteri M. Yaşar ŞAHİNDOĞAN, Şubemizin Yönetim Kurulu, 2 Nolu Şube Başkanı Sadi ERİŞ, Beyşehir, Bozkır, Seydişehir ve Derebucak İlçe Temsilcileri ve yöneticileri, Türkiye Kamu-Sen'e bağlı sendikalarımızın Beyşehir ve Seydişehir İlçe Temsilcileri de katılmışlardır.

Açış konuşmasını Beyşehir İlçe Temsilcisi Mustafa BÜLBÜL'ün yaptığı toplantıda, Konya 1 Nolu Şube Başkanı Tanfer ATA katılımcıları selamlayarak gündemi değerlendiren bir konuşma yapmıştır. Daha sonra Genel Başkanımız İsmail KONCUK konuşmasını yaparak, Türkiye'de sendikacılık, son günlerdeki olaylar ve gündemin diğer konularını dinleyicilere anlatmıştır.

Günün anısına Genel Başkanımıza Şube Başkanı Tanfer ATA tarafından PLAKET takdim edilmiştir. Daha sonra yemek ikramı ve sohbetle toplantı sona ermiştir.

04.06.2013 tarihinde eklendi ve 823 kez okundu.
YORUM EKLE
YORUMLAR
Türk Eğitim-Sen Konya 1 Nolu Şube Web Sitesi
İhsaniye Mah. Kazım Karabekir Cad. Ülker Apt. No: 28 Kat: 1 Daire:1 42060 Selçuklu/KONYA
0332 350 55 68