Linkler
Basında Biz
Anket
Etkinlik Takvimi
Köşe Yazıları
Vefat Taziye
Kutlamalar
Ziyaretçi Defteri
İletişim
Dosyalar ve Dilekçeler
İlçe Temsilcileri
Üye Formları
Mahkeme Kararları
İLETİŞİM
ADRES
İhsaniye Mah. Kazım Karabekir Cad. Ülker Apt. No: 28 Kat: 1 Daire:1 42060 Selçuklu/KONYA

TELEFON
0332 350 55 68

FAKS
0332 352 50 28
TES HABERLER
Spot Haberler - TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI

TÜRKİYE KAMU-SEN VE GROUPAMA SİGORTA İŞBİRLİĞİ İLE Üyelerimize "Tamamlayıcı Sağlık Sigortası" ve "HMO Sağlık Sigortası" imkânı sağlanmıştır.

Değerli üyelerimiz!

Türkiye’de ve uluslararası platformda sigorta sektörünün önde gelen firmalarından olan Groupama Sigorta ile Türkiye Kamu-Sen işbirliğiyle sunulan "Tamamlayıcı Sağlık Sigortası” ve '' HMO Sağlık Sigortası'' ile sizlere ayrıcalıklar ve avantajlar sunuyoruz.

Türkiye Kamu-Sen üyelerine özel olarak tasarlanan "Tamamlayıcı Grup Sağlık Sigortası" , anlaşmalı özel sağlık kurumlarından alacağınız hizmetlerde Sosyal Güvenlik Kurumu'nun (SGK) karşılamadığı fark ücretlerini teminat altına alan bir poliçedir. ''HMO Sağlık Sigortası'' ise, sigortalanmadan önce var olan rahatsızlıklarınızı teminat altına alan, ayakta tedavide doktor muayene adetleri daha fazla olan, anlaşmalıHastane kapsamı daha dar olan bir sağlık poliçesidir.

Türkiye’nin her yerinde seçkin özel hastanelerde, ameliyatlı yada ameliyatsız yatışlarınızda ve ayakta yapılan tedavilerden doktor muayenelerinizde, tahlil, röntgen ve fizik tedavi giderlerinizde hastanelere herhangi bir fark ödememe ayrıcalığını siz de yaşayın!

Hem sizi, hem de ailenizi teminat altına alan bu ürün ekonomik primler ve uygun ödeme koşulları sağlamaktadır. Üstelik işlemleriniz sırasında da kolaylık sağlanmaktadır. Zira işlemleriniz anlaşmalı sağlık kurumlarımızdaki sigorta görevlilerimiz tarafından yapılacağı için, tedavi giderleriniz ile ilgili herhangi bir evrak yada tazminat takibinin tarafınızca yapılmasına gerek kalmamaktadır.

Ürünleri satın almak, ürünler hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için, acentemiz Dostel Hayat Sigorta ile iletişim kurabilirsiniz.
Danışma -bilgilendirme ve ürünü hemen almak için : 0850 303 21 11
0533 634 60 69
0532 275 82 00
0312 466 55 55
0312 230 88 78
nolu telefonlardan 7/24 hizmet alabilirsiniz.


TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI:

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ; Türkiye Kamu-Sen üyelerininin emekli ve çalışanlarıile bakmakla yükümlü oldukları bağımlıları için isteğe bağlı olarak yaptırabildikleri, SGK anlaşmalı Groupama Sigorta'nın anlaşmalı özel hastanelerinde fark ve benzeri ücret ödemeden sağlık hizmeti almayısağlayan devlet destekli özel bir sağlık sigortasıdır.

SGK anlaşmalı özel hastanelerde ayakta tedavi kapsamındaki; doktor muayenesi, tahlil ve tetkiklerle birlikte yatarak tedavi kapsamındaki medikal ve cerrahi yatışlarınız limitsiz ve %100 lü olarak tamamlayıcısağlık sigortası kapsamında karşılanır.

Groupama Sigortanın tüm Türkiye'de anlaşmalı olduğu hastanelerde sadece 12 TL’lik SGK katılımını ödeyerek, hastanenin ilgili birimlerinde tedavilerinizi yaptırabilirsiniz. Muayeneyi gerçekleştiren doktorun SGK anlaşmalı hekimlerden olması durumunda unvan farkıgözetilmez. Bir uzman doktora muayene olabileceğiniz gibi bir Prof. Doktora da muayene olabilir, tahlillerinizi de yine ek ücret ödemeden yaptırabilirsiniz.
Bulunduğunuz İl ve yaş grubuna ve teminat tercihinize göre farklılık gösteren ekonomik sigorta primleri ile hemen başvurunuzu yapabilirsiniz. Aşağıda belirtilen telefonlardan bize ulaşabilir, online olarak başvurunuzu anında poliçeleştirebilir, Tamamlayıcı Sağlık Sigortanızın başlangıcınıyapabiliriz. Poliçenizin başladığı aynı gün sağlık sigortanızdan beklemeden hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, bireysel bir üründür. Eş ve çocuklarınız için yada yakın akrabalarınız için de Tamamlayıcı sağlık sigortasıyaptırabilirsiniz.
Her aile bireyi için teminatlar, dr muayene, tahlil, röntgen kullanım hakları ayrı ayrıdır.

Tamamlayıcı Saglık Sigortası genel şartlar gereği, sigortalanma öncesine ait rahatsızlıklarla ilgili giderleri teminat kapsamına almamaktadır.
Türkiye Kamu-sen üyelerine özel, aşağıda belirtilen HMO sağlık sigortası,sigortalanma öncesine ait giderlerinizi de karşılamaktadır.

Groupama Sigortanın Türkiye'nin her yerindeki anlaşmalı hastanelerinde yapacağınız sağlık harcamalarınız SGK ve Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile birlikte karşılandığı için sizin hastaneye 12 TL'nin dışında herhangi bir ek ücret ödemeniz gerekmeyecektir. Ayrıca Devlet desteği bununla da sınırlı kalmamaktadır. Ödeyeceğiniz Tamamlayıcı Sağlık Sigortası primleri vergi avantajı sayesinde ayrıca destelenir. Böylece Tamamlayıcı Sağlık Sigortasına ödemiş olduğunuz sigorta priminizin %15’lik bölümünü iş yeriniz aracılığı ile devletten geri alabilirsiniz.

HMO SAĞLIK SİGORTASI:

Türkiye Kamu-Sen ile Groupama Sigorta arasında yapılan özel anlaşma gereği, Türkiye Kamu-Sen üyelerinden, eş ve çocuklarından yada 1. derece akrabalarından herhangi birinin, sigorta başlangıç tarihinden öncesine dayanan hastalığı mevcut ise, geçmişten gelen rahatsızlıklarının da teminat kapsamı içine alındığı poliçedir. Sadece Türkiye Kamu-Sen üyelerine özel verilen bir sigorta poliçesidir.
Poliçe kapsamında verilen teminatlar:
Yatarak tedavi (yatış, oda ve 10 yaş refakatçı giderleri) limitsiz ve %100 teminatlı
Yoğun bakım
Kemoterapi, radyoterapi
Diyaliz
Anjiografi
Küçük müdahale ( lokal anestezi ile yapılan, yatış olmayan giderler, alçı uygulaması, mide yıkatılması, ben alımı vb giderler)
Ayakta tedavi, yıllık 12 adet muayene ve tahlil-röntgen giderleri poliçe kapsamındadır ve limitsizdir.
HMO poliçesini tercih eden sigortalılarımızın bulundukları il çerçevesinde sürekli kullanabilecekleri anlaşmalı hastane kendileriyle birebir görüşülerek belirtilecektir.
Ayrıca acil sağlık, dr muayene, tetkik ve tedavi giderleri 1000 TL limitle tüm anlaşmalı kurumlarda geçerlidir.

Sağlıklı ve huzurlu günler dileriz.

YAPILAN ANLAŞMANIN METNİ AŞAĞIDADIR.

Türk Eğitim-Sen Konya 1 Nolu Şube Web Sitesi
İhsaniye Mah. Kazım Karabekir Cad. Ülker Apt. No: 28 Kat: 1 Daire:1 42060 Selçuklu/KONYA
0332 350 55 68